Ağva Kurfal Otel

Ağva Kurfal Otel

hakkimizda“Ağva bölgesine ait objelerin sevgi tohumu ile hazırlandığı bu özel mekan, adını da 2 km uzaklıktaki Kurfallı Köyü'nden alıyor.

İçeriye girdiğiniz andan itibaren kentin yoğunluğundan unuttuğunuz, vakit bulamadığınız, dillendiremediğiniz, ertelediğiniz, paylaşamadığınız duygularınızı bu özel mekanda hatırlama ve hatırlatma fırsatı bulacağınıza eminiz.

32 odalı işletmemizde konforlu standart odalardan, sayvanlı yatak ve hidromasajlı küvet ile donatılmış balayı odalarına kadar farklı tipte odalar mevcuttur. Odaların hepsi özel balkona sahiptir.

Organik çiftliğimizde yetiştirdiğimiz taze sebze ve meyvelerden hazırlanan tatlılar ve yemekler şık restoranımızda sizlerle buluşuyor. Ev yapımı özel şarabımız da yemeklerinize eşlik ediyor. 100 kişilik kapalı ve açık restoran, havuz bar ve restoran bar seçeneklerimizden yararlanabiliyorsunuz.

Ayrıca 100 kişi kapasiteli toplantı salonumuzda iş toplantılarınızı ve seminerlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Dileyen konuklarımız mini golf, masa tenisi ve su sporu aktivitelerinden yararlanabilirler. Dileyenler ise havuz kenarında güneşlenebilirler. Keyifli bir tatil ve sınırsız imkanlar sizleri bekliyor.